LABORATORNÍ ROZBORY VODY

Zajišťujeme kompletní rozbory všech typů vod včetně jejich odběru. Využijte možnosti objednání rozboru vody.

Objednat rozbor vody

Změna ceníku

10. 03. 2022

Upozorňujeme na nový ceník platný od 1.3.2022

Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vás upozornit na nový ceník laboratorních výkonů Vodohospodářské společnosti Vrchlice – Maleč a.s. Kutná Hora, platný od 1.3.2022.

V průběhu minulých let docházelo k nárůstu nákladů na rozbory vzorků, postupně rostly ceny chemikálií, spotřebního materiálu, energií, náklady na dopravu, servisní i další služby. Vždy jsme se snažili, abychom zvyšování nákladů nepromítali do cen za laboratorní rozbory Vám, našim zákazníkům. Akreditovaná laboratoř Vodohospodářské společnosti Vrchlice – Maleč a.s. nezvyšovala ceny za laboratorní výkony od roku 2011.

Vzhledem k nárůstu cen stanovení, která pro nás dělají subdodavatelské laboratoře v průměru o 10-12% a současnému trendu zvýšeného růstu cen, jsme provedli detailní analýzu nutných nákladů, nezbytných k provozu naší laboratoře. Z hlediska udržení vysoké úrovně kvality našich služeb jsme nuceni navýšit ceny za laboratorní výkony v průměru o 7%.

Pracovníci laboratoře Vodohospodářské společnosti Vrchlice – Maleč, a.s. Kutná Hora jsou i nadále připraveni zodpovědět Vaše dotazy, které se týkají rozborů vod a pomoci Vám při rozhodování, jaký rozsah rozboru je pro Vaše potřeby nejvhodnější. Podle výsledků analýzy Vám mohou poradit vhodná opatření ke zlepšení kvality Vaší vody.

Děkujeme Vám za dosavadní důvěru a těšíme se na vzájemnou spolupráci.

 

TOPlist